Na Šetalištu Alojzija Stepinca sinoć je upaljena 4. adventska svijeća.
Četvrtu adventsku svijeću na adventskom vijencu, svijeću ljubavi upalio je savjetnik gradonačelnice Ivan Medvid s gvardijanom Franjevačkog samostana i svetišta Gospe Sinjske fra Antom Čovom.
Paljenjem četvrte svijeće, svijeće koja slavi ljubav započinje četvrta nedjelja došašća ili adventa.
