Ruski premijer Mihail Mišustin izjavio je u četvrtak na videokonferenciji na televiziji kako je pozitivan na Covid-19, te da se nalazi u izolaciji.

“Upravo sam doznao da je rezultat testa koji sam obavio na Covid-19 pozitivan“, rekao je na videokonferenciji s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom emitiranoj na televiziji.

Ruski je premijer dodao kako se trenutno nalazi u izolaciji, te kako je dužnost predsjednika vlade privremeno preuzeo njegov zamjenik Andrei Belousov, nakon što je Putin odobrio njegov zahtjev.
Mišustin je na poziciju premijera došao u siječnju ove godine, te je od samoga početka bio jako uključen u borbu protiv Covida-19.

