Ulaganja u vodoopskrbu i odvodnju podižu kvalitetu života stanovnika Osijeka i čuvaju okoliš
Ministrica zaštite okoliša i zelene tranzicije Marija Vučković danas, 10. veljače, boravila je u Osječko-baranjskoj županiji. U sjedištu Županije u ...
OpširnijeDetails










