U punom jeku izgradnja Centra za starije osobe u Našicama – potpisan ugovor o sufinanciranju vrijedan 625.000 eura
U sjedištu gradsku uprave u Našicama danas su županica Osječko-baranjske županije Nataša Tramišak i gradonačelnik Grada Našica Krešimir Kašuba potpisali ...
OpširnijeDetails


