Osim što je zaboravio prijaviti vilu i kapelicu ministar vanjskih poslova Gordan Grlić Radman “zaboravio” je za kapelicu izvaditi i građevinsku dozvolu.
Gostujući jutros u emisiji HRT-a “A, sada Vlada” Grlić Radman je upitan da komentira kako ima još neprijavljene imovine, kao što su vila u Zadru i kapelica u Zagorju za koju nema građevinsku dozvolu rekao kako je to netočno, te da se radi o insinuacijama novinara.
“Što se tiče nekretnine u Privlaci, točno je da smo od brata i sestre prošle godine otkupili dvije trećine. A sva ulaganja u kalendarskoj godini se prijavljuju u narednoj godini. Ove ćemo godine to upisati u imovinsku karticu,” obećao je Grlić Radman i dodao:
“Što se tiče Stubičkih Toplica, tu je novinar bio površan ili su zemljišne knjige takve. Mi smo u posjedu dokumenata da je objekt legaliziran. Radi se o nasljedstvu oca od 4. listopada 2004. To je kapelica od 4 m2 i namjera oca je bila darovati kapelicu žiteljima stubičkog kraja. To se sada realizira.”
Na pitanje kako to da tolika količina imovine nije prijavljena Grlić Radman je rekao kako je imao puno posla na koji je fokusiran.
Puno imovine zahtijeva očito i puno fokusiranja.


