Site icon Cronika

PROF. IVANČIĆ: ŽIVOT JE KAO POZORNICA- S ROĐENJEM UĐEŠ, SA SMRĆU IZAĐEŠ Svaki čovjek ima u sebi dobra i ima zla

Snimka zaslona: YouTube

Na pozornici života važno je kako ćeš odigrati svoju ulogu. Mi smo samo tu na prijelazu, kazao je prof. Tomislav Ivančić u jednom od svojih predavanja objavljenom 30. ožujka 2022.

Odlazak s pozornice života je smrt. A, što je smrt nitko ne zna. Jedini Isus. Preostaje nam jedini vjerovati Isusu.

Ne postoji niti jedan čovjek na svijetu u kojem nema i dobra i zla. Svaki od nas može birati dobro i zlo u svakom trenutku. Baš u svakom trenutku. Svatko od nas je slobodan. Uvijek možeš birati – u ovom trenutku možeš biti prisutan ili razmišljati boli li te ovo ili ono. Možeš imati dobre misli koje će te očistiti i ozdraviti ili mislili loše i razboliti te.

Zlo je ono što te uništava, a dobro je ono što ti izgrađuje život. A svatko od nas ima slobodnu volju. Život je hodanje i ako u jednom trenutku zastaneš, prestaneš hodati, pregazi te vrijeme. A ti biraš, jer imaš slobodnu volju.

Poslušajte video predavanja prof. Tomislava Ivanačića, koji je za vas pripremio Centar za hagioterapiju i objavio 30. ožujka. Prof. Tomislav Ivančić, iza sebe je ostavio bogatu ostavštinu u kojoj nas i danas kada tijelom više nije s nama, hrabri, tješi i uči kako živjeti sretan i radostan život.

Exit mobile version