U organizaciji udruge Srma Sinj, a u partnerstvu s Gradom Sinjem, u nedjelju započima prva akcija kojom se obilježava Međunarodni dan bez automobila.
Kao partner projekta “VOZARA-volonteri za razvoj” Grad Sinj najavljuje dvije akcije u organizaciji Udruge Srma – Sinj za zdrav život bez nasilja, od kojih će se prva održati u nedjelju 20.09. u 18 sati. Vožnjom biciklom i šetnjom od zemljanog parkinga kod autobusnog kolodvora do Piketa i nazad obilježiti će se Međunarodni dan bez automobila.
Naime, Međunarodni dan bez automobila obilježava se 21.09. u ponedjeljak.
Inače, u ponedjeljak u 10 sati na Pijaci održati će se javna akcija podjele letaka u suradnji s Odjelom prevencije Policijske uprave Splitsko-dalmatinske i Policijskom postajom Sinj, a u povodu Nacionalnog dana borbe protiv nasilja nad ženama.
Inače, Nacionalni dan borbe protiv nasilja nad ženama obilježava se u utorak 22. rujna.

