Svečanom sjednicom Općinskog vijeća, održanoj u petak,16. svibnja, u Društvenom domu u Vladislavcima, proslavljen je Dan Općine Vladislavci.
Uz općinske vijećnike i načelnika Marjana Tomasa, na sjednici je bio i zamjenik župana Josip Miletić, izaslanica predsjednika Sabora i saborska zastupnica Nataša Tramišak, državni tajnik u Ministarstvu prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine Dario Tišov, državni tajnik u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova EU Domagoj Mikulić, saborski zastupnik Goran Ivanović te ostali uvaženi gosti.
“Ovo je prilika da se prisjetimo različitih projekata koje smo realizirali u proteklih godinu dana na korist svih žitelja naše općine, ali i da se zahvalimo zaslužnim pojedincima koji su svojim radom i zalaganjem doprinijeli dobrobiti cijele zajednice. Posebno me veseli što su nam na današnjoj sjednici uručeni ugovori Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine za izgradnju 25 obiteljskih kuća, kao i ugovori Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU našim udrugama za realizaciju projekata u razvoju kulturnih manifestacija,” istaknuo je načelnik Tomas.
Zamjenik župana Josip Miletić čestitao je načelniku i njegovom timu na podizanju kvalitete života u općini. “Drago mi je da ulaganja u infrastrukturu prati i bogat društveni život u općini, nedavno smo proslavili stotu obljetnicu DVD-a, a uvjeren sam da će se pozitivan trend nastaviti i u budućnosti. Ovo je izvrsna sredina za život u neposrednoj blizini grada Osijeka koja je zasigurno privlačna i mladim obiteljima,” istaknuo je Miletić.
