Nakon što je prošlog ljeta osvojila publiku emotivnim duetom “Kad se srce spotakne” s Draženom Zečićem, pjevačica Anđela Zelić kreće u novu glazbenu avanturu – samostalnu. Ove sezone predstavlja svoj novi singl “Spora ljubav”, ljetnu jazziranu laganicu koja priča o pronalasku istinske ljubavi u vremenu brzih poruka i površnih poznanstava. A pjesma će svoje prvo međunarodno predstavljanje imati na posebnom mjestu – u Luksemburškoj filharmoniji.
Anđela Zelić, mnogima poznata po hitu “Ima li nade za nas” s Draženom Zečićem, ovo ljeto okreće novu stranicu u karijeri i publici predstavlja samostalni singl “Spora ljubav”. Pjesma koju opisuje kao “pravu ljetnu laganicu s dozom jazza” nosi poruku da se u današnjem ubrzanom svijetu isplati stati i potražiti istinsku ljubav.
Glazbu potpisuje riječki autor Ivan Krševan Komnenović, tekst splitski novinar i kantautor Ivo Šćepanović, a aranžman i produkciju Leo Škaro. Vizualna priča pjesme, snimljena na Čiovu i u Splitu, nastala je pod redateljskom palicom Marija Jelića.
„Pjesma ima zarazni ritam i laganu, pozitivnu vibru. U vremenu kada sve ide brzo, htjela sam ponuditi nešto što tjera da usporimo i uživamo – i u glazbi i u životu,“ kaže Anđela.
Iako je odlučila krenuti samostalno, suradnja sa Zečićem se nastavlja: ovog ljeta i jeseni pojavit će se na njegovim koncertima. „Ima li nade za nas ostaje važan dio mog glazbenog puta i uvijek će imati posebno mjesto u mom srcu,“ dodaje.
Poseban trenutak čeka je krajem studenog – 29. studenog održat će svoj jubilarni, deseti predbožićni koncert Anđela & friends u Luksemburškoj filharmoniji, gdje već desetak godina i živi. „Bit će to pravi slatki uvod u Advent – sjajan program, odlični gosti i puno dobre energije,“ najavljuje pjevačica.

