Site icon Cronika

Hamas poslao još jedno upozorenje Izraelu: Nijedna sila ne može uništiti naš otpor, spremni smo

Izvor: Twitter

Iz Hamasa su poručili kako ni SAD neće spasiti Izrael

Glasnogovornik bataljuna Al-Qasam, vojnog krila organizacije Hamas, Abu Obaida uputio je još jednu upozoravajuću poruku Izraelu, ali i zapadnim zemljama te je poručio kako će Palestinci nastaviti pružati otpor.

Spremni za dugoročnu bitku

Između ostalog, Obaida je izjavio kako su Hamas, ali i druge organizacije, spremne za dugoročnu bitku.

Nijedna sila na svijetu ne može uništiti naš otpor. Otpor radi veoma dobro i spreman je za dugoročnu bitku“, rekao je glasnogovornik.

Abu Obaida je zatražio od “svih slobodoumnih ljudi na svijetu” da se mobiliziraju i okupe ispred veleposlanstava koje je Hamas ocijenio kao neprijateljskim.

Tražimo od ljudi da se kreću prema granicama Palestine kako bi zbacili cionistički režim. Neprijatelj je trenutno u najslabijem stanju“, naglasio je.

Ni Amerikanci ih neće spasiti

Na kraju, Abu Obaida je rekao i kako američka podrška neće spasiti Izrael.

Nećemo pustiti da se neprijateljski zločini nad džamijom Al-Aksa i našom nacijom nastave“, zaključio je.

Exit mobile version