Site icon Cronika

U Osijeku na utakmici Hrvatske i Austrije uhićen 30-godišnjak

Policija je sinoć u Osijeku tijekom utakmice nogometne Lige nacija između Hrvatske i Austrije uhitila 30-godišnjaka koji je, u alkoholiziranom stanju, ušao u prostor namijenjen sucima i natjecateljima, izvijestila je danas policija.

30-godišnjak se, kako je utvrdila policija, nalazio na stadionu, s 2,49 promila alkohola u organizmu, a uhićen je zbog ulaska u prostor namijenjen sucima i natjecateljima.

Protiv osumnjičenika slijedi optužni prijedlog zbog kršenja Zakona o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima uz koji će biti priveden na prekršajni odjel osječkog Općinskog suda.

U policiji navode kako je nogometnu utakmicu na osječkom stadionu Gradski vrt pratilo ukupno 13.994 gledatelja, od kojih  301 gostujući navijač.

Exit mobile version