Site icon Cronika

Stipe Petrina o poskupljenjima: Neka nam se Bog smiluje kad već ne znamo izaći na ulice

Foto: Facebook

“Ako se u nekoj ozbiljnoj državi cijena električne energije bez razloga poveća za preko 350% ta ‘ozbiljna država’ osuđena je na propast”, komentirao je zabrinuti načelnik Primoštena Stipe Petrina

Najnovije ooskupljenje električne energije komentirao je i načelnik Primoštena Stipe Petrina. U objavi na svom Facebook profilu usporedio je račun iz srpnja prošle godine s računom iz srpnja ove godine.

Zašto će RH propasti, a Hrvati nestati? Ako se u nekoj ozbiljnoj državi cijena električne energije bez razloga poveća za preko 350% ta ‘ozbiljna država’ osuđena je na propast.  Užas! Za sada su ova i ovakva povećanja za JLS a što će biti od 1. 10. 2022. kada bude povećanje za kućanstva? Neka nam se Bog smiluje kada već ne znamo ‘izaći na ulice’. Ako ovo nije itekako ozbiljan i opravdan razlog uistinu ne znam što mi kao država/građani očekujemo u budućnosti?“, smatra Petrina.

POVEZANO

Exit mobile version