Može nam se mnogo toga prigovoriti, ali da nemamo smisla za humor kad želimo… ne može!
Na području graničnog prijelaza Hum na Sutli u ponedjeljak, 22. kolovoza prolaznike je zatekao uistinu nesvakidašnji prizor.
Naime, kako prenose mediji sa sjevera Lijepe naše, u 12.36 sati, na području graničnog prijelaza Hum na Sutli – Rogatec, na teritoriju Republike Slovenije, došlo je do pada stabla preko prometnice te je tom prilikom bio onemogućen promet preko graničnog prijelaza, naveli su iz PU krapinsko-zagorska.
Do pada stabla je došlo uslijed vremenske nepogode i jakog vjetra, a na svu sreću, niti jedna osoba nije ozlijeđena.
Promet preko graničnog prijelaza Hum na Sutli-Rogatec bio je zatvoren malo više od dva sata, točnije, od 12.36 do 14.43 sati kada je srušeno stablo i uklonjeno, te je u tom vremenu promet preusmjeravan na obližnje granične prijelaze.
Smiješni komentari
Fotografija objavljena u Facebook grupi Policija zaustavlja – Krapinsko-zagorska županija nasmijala je pratitelje na društvenoj mreži.
“Slovenska balvan revolucija!”, “Ostajem onda ovdje, a baš mislila na Bali skoknut”, “Hdz zadrzava ljude da ne pobjegnu iz Hr”, “Srušilo se drvo na granici Hrvatske i Slovenije, nastradao čovjek u Austriji”, samo su neki od šaljivih komentara na Facebooku.

