Site icon Cronika

Ruski mediji: SAD pozvao svoje građane da “odmah” napuste Rusiju

Izvor: Twitter

“Bježite dok su još mogući komercijalni letovi iz Rusije”, upozorilo je veleposlanstvo SAD-a

Veleposlanstvo SAD-a u glavnom gradu Rusije, Moskvi, pozvalo je svoje građane da odmah napuste Rusiju. U priopćenju veleposlanstva SAD-a u Moskvi podsjeća se da je u Rusiji pokrenut proces djelomične mobilizacije.

Navodi se da američki građani s ruskim državljanstvom mogu biti pozvani u vojsku, a iz ambasade SAD su poručili da u tom slučaju možda neće moći pomoći tim građanima.

Državljane SAD-a upozoravaju i na činjenicu da su komercijalni letovi u Rusiji ograničeni.

Državljani SAD-a ne bi trebali putovati u Rusiju, a oni koji borave u Rusiji trebali bi odmah napustiti zemlju dok su komercijalna putovanja još moguća“, piše u priopćenju.

Exit mobile version