Ova strašna tragedija tim je veća što je preminuli pripadnik imao samo 30 godina. Počivao u miru Božjem
Pripadnik Antiterorističke jedinice Lučko srušio se danas na nasipu u Zagrebu tijekom trčanja prvoga dana redovne obuke specijalaca. Preminuo je u bolnici, doznaje portal 24sata.
Još jedan pripadnik u bolnici, ali izvan životne opasnosti
U bolnici je još jedan pripadnik jedinice. Sada je stabilno i izvan životne opasnosti.
Obojici je jučer bio prvi prvi dan cjelodnevne obuke. Trčali su nasipom poslijepodne.
Kako se neslužbeno doznaje, svi su prošli liječnički pregled i bili zdravi. Preminuli policajac imao je samo 30 godina, primljen je u Lučko u skupini s 30-ak novih pripadnika koji su dobili privremeno rješenje na šest mjeseci.
MUP ne želi ništa komentirati dok ne prikupe sve službene informacije nakon čega će o tome obavijestiti javnost.

