Site icon Cronika

Horor u ruševnom Zagrebu: Na čovjeka pao balkon, ozlijeđen je

Izvor: Twitter/Facebook - Ilustracija: Cronika.hr

Balkon je pao s četvrtog kata, tako da je ova priča mogla imati puno nesretniji kraj… Treba li netko poginuti da se pomakne prst za obnovu Zagreba?

Javna vatrogasna postrojba Zagreb izvijestila je o padu balkona u centru Zagreba u četvrtak poslijepodne. Kako navode, a prenosi 24 sata, na teren je izašlo pet vozila i 19 vatrogasaca.

Radi se direktnom spašavanju osobe. Pao je balkon s 4. kata na 3. Na njemu se nalazi jedan ozlijeđeni, pristupamo spašavanju. Ozlijeđena osoba je spašena i predana djelatnicima hitne medicinske pomoći, potom smo pokušali pristupiti uklanjanju dijelova srušenog balkona. Vršimo osiguranje balkona jer je za sada nemoguće njegovo uklanjanje“, izvijestili su vatrogasci.

Exit mobile version