Site icon Cronika

GRLIĆ RADMAN: “Dobro je, al’ moglo bi bit još i bolje da građani nisu tako komotni”

Snimka zaslona: YouTube

Ponekad kad saberemo sve “bisere” naših političara ne znamo bi li se smijali ili plakali. Smijali se onome što su u stanju izjaviti ili plakali jer ih biramo – mi.

Morate vjerovati u sebe, vjerovati u ono što radite, a prije svega vjerovati u ono što radi hrvatska država za vas,” poruka je ministra Gordana Grlića Radmana koja kruži društvenim mrežama.

Njegove biserne izjave netko se potrudio i složio i shvatili smo poruku našeg ministra:”Građani su komotni. A, kako je? Kako je? Dobro je. A, moglo bi biti još i bolje,” reče Grlić Radman.

Exit mobile version