Više javno tužiteljstvo u Beogradu naložilo je obdukciju i toksikološke analize kako bi se utvrdilo je li dječak (3), koji je jučer pao sa sedmog kata nešto popio što je moglo utjecati na njegovu svijest.
Prema neslužbenim informacijama dječak je bio hiperaktivan, a u vrijeme kada je pao u stanu je bila cijela obitelj.
“U stanu su tada bili majka, otac, baka, dida i još jedno dijete. Imali su veliko pospremanje u stanu,” ispričao je sugovornik Kurira.
Prema riječima susjeda, obitelj je u jednom trenutku primjetila da dječaka nema u stanu i krenuli su ga tražiti. Susjeda je ispričala da su se zbog prizora ispred zgrade svi “sledili”.
“Išla sam na krštenje i pozvala taksi. Taksista me čekao i odjednom je izašla gospođa vrišteći: dijete mi je palo, dijete mi je palo”. Otac je išao za njom,” ispričala je jedna susjeda za Kurir te dodala kako su zajedno otišli taksijem na hitnu.
“Odvezla sam ih u Urgentni, ušla s njima… Hitna je već bila dovezla dijete u međuvremenu. Pitala sam tehničara što se dogodilo, on mi je odgovorio da je dijete u sali za reanimaciju, ali da nažalost najvjerojatnije neće preživjeti.”

