Cronika

U SPLITSKO-DALMATINSKOJ ŽUPANIJI NEMA COVID-a-19 U karanteni 30 osoba

Foto: SDŽ

U karanateni su i dva splitska ginekologa, za koja se čekaju nalazi, a danas je sanitarni inspektor uputio i dvije nove osobe, hrvatskoj i rumunjskog državljanina

Stožer civilne zaštite Splitsko dalmatinske županije aktivan je do daljnjega, iako na području Splitsko dalmatinske županije nema osoba pozitivnih na COVID-19.

Foto: SDŽ

U dogovoru s nadležnim službama, kao i gradonačelnicima  Splita i Makarske, koji su osnivači škola, dogovoreno je da škole i vrtići nastavljaju s radom. Sanitarni inspektor uputio je dvije osobe u karantenu, od kojih je jedan hrvatski i jedan rumunjski državljanin, dok je jedna osoba upućena na samoizolaciju.

U ovom trenutku u karanteni se nalazi 30 osoba. Preporuka organizatorima događanja je da se strogo pridržavaju preporuka Stožera CZRH i HZJZ. Svi građani se iz Stožera pozivaju na odgovorno ponašanje i pridržavanje naputaka Stožera Civilne zaštite RH i HZJZ. O svim događajima Stožer civilne zaštite SDŽ će pravovremeno informirati putem medija.

Exit mobile version