Site icon Cronika

DUBROVAČKI STOŽER Umro zaraženi 84-godišnji korisnik Doma za starije osobe

Dom za starije Dubrovnik

Od posljedica koronavirusa u dubrovačkoj bolnici umro je 84-godišnji korisnik Doma za starije osobe u Dubrovniku. To je druga žrtva Covid-19 infekcije iz tog doma

Umrli 84-godišnjak bio je smješten u bolničkoj Jedinici intenzivnog liječenja, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji od posljedica koronavirusa ukupno je umrlo osam osoba, od kojih četvero iz Doma za starije u Pločama i dvije osobe iz Doma za starije osobe u Dubrovniku.

Prvi slučaj zabilježen 11. travnja

Prvi potvrđeni zaraženi slučaju tom domu bio je u subotu 11. travnja, kada je zaraza utvrđena za još pet korisnika i jednu njegovateljicu.

Svi zaraženi korisnici bili su hospitalizirani u dubrovačkoj bolnici, a njegovateljica u kućnoj izolaciji.

Exit mobile version