Uz župana Ivana Anušića i gradonačelnika Ivana Radića u prepunom gledalištu sjedili su i predsjednik Sabora Gordan Jandroković te ministrica Nataša Tramišak.
Bajkovita osječka Tvrđa i prekrasno uređen Trg Vatroslava Lisinskog bili su kulisa sinoćnjeg otvorenja 22. Osječkog ljeta kulture. Ispred Osječana i njihovih gostiju je 60 dana kulture i izvrsnog programa koji će prenijeti najljepšu sliku Osijeka cijeloj Hrvatskoj, ali i Europi.
Župan Ivan Anušić na svom je Facebook profilu podijelio fotografije sinoćnjeg otvorenja i čestitao gradonačelniku Ivanu Radiću na odličnoj organizaciji i bogatom ovogodišnjem programu.
A, koliko je svečano bilo, slika govori više od riječi.










